Pozycjonowanie Rzeszów

Dla wielu firm widoczność w internecie to warunek przetrwania na bardzo konkurencyjnym rynku. To powód dla, którego zbudowanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania odgrywa tak duże znaczenie. W naszych działaniach wykorzystujemy 3 metodologie promocji stron w zależności od rodzaju prowadzonego biznesu:

 

Pozycjonowanie stron www

To usługa pozycjonowania łącząca w sobie elementy pozycjonowania lokalnego, oraz pozycjonowania long-tailowego przeznaczona dla małych i średnich firm, których celem jest pojawienie się wysoko w wynikach wyszukiwania dla wybranych przez siebie lub zaproponowanych przez nas hasełe.

 

Pozycjonowanie sklepów

Prowadzenie sklepu najczęściej związane jest ze sprzedażą szerokiej gamy produktów – w takiej sytuacji pozycjonowanie poszczególnych fraz byłoby niezwykle kosztowne. Pozycjonowanie sklepów polega na skupieniu się na kilku – kilkunastu najważniejszych słowach kluczowych (fraz głównych) oraz dodatkowo wzmacniania kilkudziestu, a nawet kilku tysiącach fraz rozbudowanych (long tail). Ta metoda pozycjonowania sprawia, że z jednej strony koszty dla klienta ograniczają się do kilku najważniejszych haseł, ale realne zyski sklep osiąga z dziesiątek fraz, których pozycjonowanie realizujemy dodatkowo.

 

Pozycjonowanie usług

Pozycjonowanie usług przeznaczone jest dla firm, które wykonują swoje usługi w określonych lokalizacjach (np. Rzeszów czy Wrocław). Dzięki wykorzystaniu tej metodologii pozycjonowania jesteśmy w stanie wypromować dowolną usługę na rynku lokalnym. Pozycjonowanie lokalne polega zarówno na podnoszeniu pozycji danej firmy w mapach Google jak i w wynikach organicznych związanych z daną lokalizacją.

ebWEB
Agencja Reklamowa – pozycjonowanie stron i reklama w internecie
Rzeszów | Wrocław