Social Media Rzeszów

Social Media to nie tylko prowadzenie kont Facebook. Kampanie Social Media to rozbudowana architektura i strategia działań mająca na celu pozyskanie klienta i zbudowanie pozytywnego firmy w internecie. Działania Social Media opieramy o najważniejsze dostępne media: Facebook, LinkedIn oraz YouTube.

 

Reklama Facebook

Przeznaczona dla wszystkich firm, które chcą dotrzeć ze swoim produktem lub usługą do szerokiego grona odbiorców według ściśle określonych kryteriów. Kampanie Reklamowe Facebook (Facebook Ads.) najlepiej sprawdzają się dla sklepów stacjonarnych i internetowych, restauracji, firm usługowych związanych ze zdrowiem i urodą, oraz niektórych innych firm usługowych. Reklamy Facebook wykorzystujemy do promocji firm regionalnych, docierając tylko do użytkowników z danego miasta (np. Rzeszów lub Wrocław) o danym profilu zainteresowań, określonym wieku i płci.

 

Reklama LinkedIn

W ramach współpracy w zakresie Social Media realizujemy kampanie reklamowe w LinkedIn. Niewiele firm w Polsce oferuje reklamę w sieciach LinkedIn tymczasem jest ona niezwykle skuteczne w szczególności dla firm, które poszukują kontaktów lub klientów biznesowych (b2b). Dzięki kampaniom reklamowym na LinkedIn pozyskujemy promujemy firmy wśród szczegółowo wyselekcjonowanej grupy docelowej w danej branży.

 

Reklama YouTube

Uzupełnieniem działań reklamowych w Social Media jest reklama video w YouTube. Ten kanał zapewnia utrwalenie wizerunku firmy oraz budowanie jej pozytywnego profilu.

Działania reklamowe w sieciach social media – zapytaj w czym możemy Ci pomoć.

 

ebWEB
Agencja Social Media
Rzeszów | Wrocław